Sodapup Sodapup Mandala Enrichment Tray










De Sodapup Mandala Enrichment Tray bevordert gezond, langzamer eten, geeft rust en geeft je hond een tevreden gevoel en volle buik. De Mandala etray combineert de voordelen van likmatten met de voordelen van slow feeder bowls.
VERRIJKING: De Mandala-etray bevordert langzamer eten en verbetert de spijsvertering. Perfect voor honden van alle maten, inclusief puppy's.
VOORDELEN
De Mandala is perfect om vloeibaar en droog voedsel samen te serveren zonder er een rommeltje van te maken. Je kunt voedingsmiddelen met elkaar combineren of scheiden in de afzonderlijke vakjes van het ontwerp. De diepte van de Mandala is ook ideaal voor het serveren van rauwe maaltijden. De Mandala kan worden gebruikt voor snacks of voor maaltijden.
Het Mandala-ontwerp heeft verschillende hoogtes en dieptes, waardoor natuurlijkere eetomstandigheden worden nagebootst en de natuurlijke foerageerinstincten van je hond op de proef worden gesteld.
Ideaal voor honden met een platte neus, zoals bull rassen die moeite kunnen hebben met diepere, langzame voerbakken.
Afmeting: 20,3 x 20,3 x 2,5 cm
Deze Mandala etray is vaatwasmachinebestendig op het bovenste rek. Je kunt hem ook wassen in warm zeepsop. De Mandala is ook vriezer- en magnetronbestendig.
Reviews
- Gepost door: Priscilla op 11 Mei 2023Hij is ideaal voor de snelle eters. Mijn pup van 7 maanden at haar vlees vanuit een normale bak binnen 15 sec op. Nu doet ze er makkelijk 5 min over en is nadien meer voldaan. En mocht je geen vaatwasser hebben, ook makkelijk ...Hij is ideaal voor de snelle eters. Mijn pup van 7 maanden at haar vlees vanuit een normale bak binnen 15 sec op. Nu doet ze er makkelijk 5 min over en is nadien meer voldaan. En mocht je geen vaatwasser hebben, ook makkelijk af te wassen ;)Lees meerLees minder
- Gepost door: Elvire op 7 Mei 2023Geweldig product! Wij gebruiken de mandala voor het geven van vlees. Hierdoor schrokt onze pup het vlees niet meer. Zo nu en dan maken we er een heel feest van door de vakjes verschillend in te delen. Dat ziet er ook nog eens ...Geweldig product! Wij gebruiken de mandala voor het geven van vlees. Hierdoor schrokt onze pup het vlees niet meer. Zo nu en dan maken we er een heel feest van door de vakjes verschillend in te delen. Dat ziet er ook nog eens leuk uit. De mandala is echt een aanrader wij zijn er heel blij mee. Voor een kleine hond geschikt voor de hele maaltijd. Onze newfie krijgt hiernaast nog wat extra's omdat niet alles erin past.Lees meerLees minder
- Gepost door: Kyra op 23 Februari 2023Geweldig! De mandala mag zeker niet ontbreken in je kast. Het is makkelijk te vullen met KVV, brokken en/of snacks.
Voor de grote hond gebruiken we alle vakken en we leggen er ook vaak heerlijke snacks/groente/fruit bij om d...Geweldig! De mandala mag zeker niet ontbreken in je kast. Het is makkelijk te vullen met KVV, brokken en/of snacks. Voor de grote hond gebruiken we alle vakken en we leggen er ook vaak heerlijke snacks/groente/fruit bij om de maaltijd compleet te maken.Lees meerLees minder